סוון-סנדר שסטקוב (פסנתרן ומלחין), זכה במקום שני ב2016 בתחרות הפסנתרנים הצעירים באסטוניה. בנוסף לפועלו בתחום הפסנתר, הוא חבר בטריו A-123, נגן ראשי בחליל בבית הספר למוזיקה יוגבה מאז סתיו 2016, חבר בכיתת הקומפוזיציה באקדמיה האסטונית למוזיקה ותיאטרון. סוון השתתף בתחרויות לאומיות ובין לאומיות, ב2014 הוא זכה במקום ה3 בתחרות הבינלאומית השלישית למוזיקה בשטוקהולם.

בתחום הקומפוזיציה הוא הצליח להגיע לשלב האחרון בתחרות ״המלחין הצעיר 2017״ בחיבור היצירה ״המדריך לחשכה״, ובפרס הראשי בתחתרות ״מלחינים צעירים״ בקטגוריה של מחלקת הפסנתר ב"Lustlik piano 2017". סוון סנדר חבר באיגוד TaHe למוזיקה בת-זמננו שנוסד ב2017. 

טנל-איקו נוביקוב (נגן מרימבה), זוכה התחרות הטלוויזיונית ״כוכבי המוזיקה הקלאסית״ של אסטוניה ב2018, לומד בתיכון למוזיקה בטאלין. ב2016 נוביקוב השתתף ב3 תחרויות בינלאומיות - שניים מהן גרף את הפרס הראשון: בENKOR - תחרות המלחינים הגדולה בארה"ב, וכן זכה בתחרות הפתוחה לנקשנים של סנט פטרסבורג, לאחר שהופיע בקטגוריית המרימבה סולו. ב-2017 קיבל את פרס ההכרה המיוחד של חבר המושבעים – וכך זכה להופיע בתיאטרון מרינסקי היוקרתי בסנט פטרסבורג. ב-2018 זכה ב'קלאסיקל איידול׳ס, תכנית טלוויזיה אסטונית פופולרית. כמוכן, השתתף באירוויזיון של המוזיקה הקלאסית והגיע לגמר.

נוביקוב הופיע במספר פסטיבלים ואירועים מוזיקליים כמו הפסטיבל הבלטי לכלי נשיפה בוילניוס (2015) ופרקשן פלוס (2016) בטאלין. הוא הופיע כסולן עם אנסמבל כלי הנשיפה האסטוני לנוער, וכן היה חבר בקולקטיבים כמו התזמורת הסימפונית של התיכון למוזיקה של טאלין, תזמורת הנוער Reaalmažoor, Uue Tänava Orkester, התזמורת הקאמרית של טאלין ורבות אחרות. הוא גם השתתף בקורסים בבלגיה, רוסיה, איטליה ואסטוניה.

| תכנית מס׳ 8 |

כישוף מוזיקלי

כישוף מוזיקלי 

באך-קאומן שאקון בעיבוד לכינור ומיתרים
סג׳ורנה קונצ׳רטו למרימבה ולמיתרים
היידן קונצ׳רטו לפסנתר ולכינור
בוקריני מוזיקת הלילה של רחובות מדריד
שסטקוב ״פולייה,פולייה״ מהאופרה ״לה טרוויאטה״ 

אנסמבל סולני תל אביב
טנל-אייקו נוביקוב, מרימבה (אסטוניה)
סוון-סנדר שסטקוב, פסנתר (אסטוניה)

אנדרס מוסטונן, מנצח וכינור

שני, 25.2.19 • 20:30 אודיטוריום הקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, רחוב לואי מרשל 25, תל אביב

מחיר מלא | 120 ₪

גמלאים | 105 ₪

גוש ימין/שמאל 75 ₪