תכנית

10 תכניות מוזיקליות ב20 קונצרטים שונים בתל אביב, ירושלים, חיפה ומקומות נוספים בישראל

מקהלות וסולנים מאסטוניה עם תזמורות, הרכבים וסולנים ישראלים בביצוע מוסיקה קלאסית ועממית

הפסטיבל

מייסד ומנהל אומנותי: אנדרס מוסטונן

קול טהור

קול טהור

מבין המקהלות הטובות באסטוניה בביצוע א-קפלה

כרמינה בורנה

כרמינה בורנה

גורל

גורל

הקלאסיקות האהובות

| תכנית מס׳ 3 |

מוזיקה מסן מרקו

מחווה לפסטיבל המסיכות בוונציה

מוזיקה מסן מרקו

מוסיקה מוונציה של תחילת המאה ה-17
יצירות מאת גבריאלי, מונטוורדי, פרסקובלדי ואחרים

תזמורת הבארוק ירושלים
אנסמבל הורטוס מוזיקוס
(אסטוניה)
אנדרס מוסטונן, מנצח

ראשון, 17.2.19 • 20:00 אולם ימק״א הבינלאומית, ירושלים

שני, 18.2.19 • 20:00 היכל התרבות אולם צוקר

תל אביב-יפו

| תכנית מס׳ 6 |

6th-concert2.jpg

קול טהור 

א-קפלה

מקהלת טרטו מהמובילות באסטוניה בקונצרט א-קפלה במוזיקה אסטונית מקורית

מקהלת אוניברסיטת טרטו (אסטוניה)

טרין קוך, מנצחת (אסטוניה)

שישי, 08.3.19 • 12:00 הקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, תל-אביב

| תכנית מס׳ 9 |

גורל

גורל

בהרמס שירת הגורל אופ. 54
רודולף טוביאס, כְּאַיָּל, (תהילים מ"ב)
קייקו אייב, רפסודיה פריזמה
בטהובן, סימפוניה מס׳. 5

התזמורת הסימפונית ירושלים

מקהלת אוניברסיטת טרטו (אסטוניה)
טנל-אייקו נוביקוב, מרימבה (אסטוניה)

אנדרס מוסטונן, מנצח

רביעי, 27.2.19 • 20:00 אולם הנרי קראון,

תאטרון ירושלים

| קונצרט באוויר הפתוח |

מקהלה בחוצות, א-קפלה

מקהלה בחוצות

א-קפלה

מוזיקה אסטונית למקהלה

מקהלת אוניברסיטת טרטו (אסטוניה)

טרין קוך, מנצחת (אסטוניה)

שבת, 09.3.19 • 12:00, גן המוזיקה,

מתחם שרונה תל אביב

| תכנית מס׳ 2 |

Eternal-love-2.jpg

מתקיים ביום 

האהבה

אהבה אינסופית

חוויה בלתי נשכחת לרגל יום האהבה

שירי אהבה עממיים מהמזרח והמערב 

בהשתתפות האנסמבלים מודאליוס מישראל 

והורטוס מוזיקוס מאסטוניה

הורטוס מוזיקוס (אסטוניה)
מודאליוס (ישראל)
אתי בן-זקן, קול
אנדרס מוסטונן, מנצח וכינור

חמישי, 14.2.19 • 20:00 אולם רקאנטי,

מוזיאון ת״א לאמנויות

| תכנית מס׳ 5 |

נפש אסטונית  א-קפלה

נפש אסטונית

א-קפלה

מזמור גרגוריאני, שירי עם רוחניים מאסטוניה

מקהלת הנערים סנט מיכאל (אסטוניה)

קדרי הונט, מנצחת (אסטוניה)

שלישי, 19.2.19 • 19:00 כנסיית המשיח, שער יפו, ירושלים

| תכנית מס׳ 8 |

כישוף מוזיקלי

באך-קאומן שאקון בעיבוד לכינור ומיתרים

סג׳ורנה קונצ׳רטו למרימבה ולמיתרים

היידן קונצ׳רטו לפסנתר ולכינור

בוקריני מוזיקת הלילה של רחובות מדריד

שסטקוב ״פולייה,פולייה״ מהאופרה ״לה טרוויאטה״ 

אנסמבל סולני תל אביב
טנל-אייקו נוביקוב, מרימבה (אסטוניה)
סוון-סנדר שסטקוב, פסנתר (אסטוניה)

אנדרס מוסטונן, מנצח וכינור

שני, 25.2.19 • 20:30 הקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, תל-אביב

וירטואוזים 

צעירים

| תכנית מס׳ 10 |

כרמינה בורנה

כרמינה בורנה

קארל אורף כרמינה בורנה
רודולף טוביאס שני שירים
יואב תלמי אלגיה

התזמורת הסימפונית הישראלית, ראשון לציון
מקהלת אוניברסיטת טרטו
(אסטוניה)
מקהלת עמק חפר
קרן הדר,
סופרן
ארה סאל, בריטון (אסטוניה)

אנדרס מוסטונן מנצח

שבת, 02.3.19 • 20:00, בית העם רחובות

 


ראשון, 03.3.19 • 20:00, המשכן לאמנויות הבמה ת״א 

 

רביעי, 06.3.19 • 20:00, היכל התרבות

ראשון לציון
 

 

חמישי, 07.3.19 • 20:30, היכל התרבות

כפר סבא
 

 

שבת, 09.3.19 • 20:30, היכל התרבות

ראשון לציון

| תכנית מס׳ 1 |

התחייה

התחייה

הנדל התחייה

 

התזמורת הקאמרית הישראלית

רויטל רביב, סופרן
דניאלה סקורקה, סופרן
ענת צ׳רני, מצו-סופרן
אנטו אוניס, טנור (אסטוניה)
אלווה טיסלר, בס (אסטוניה)
אנדרס מוסטונן, מנצח

שלישי, 12.2.19 • 20:00 אולם רקאנטי,

מוזיאון ת״א לאמנויות

רביעי, 13.2.19 • 20:00 אולם רקאנטי,

מוזיאון ת״א לאמנויות

שבת, 16.2.19 • 13:00 חיפה,

הכנסייה היוונית אורתודוקסית

רביעי, 20.2.19 • 20:00, מוזיאון ת״א לאמנות

חמישי, 21.2.19 • 20:00, כפר שמריהו, אולם וייל

 

שבת, 23.2.19 • 12:00, אבו גוש, כנסיית קריית יערים

| תכנית מס׳ 4 |

יובילטה

יובילטה

פרסל טה דאום, הקשר הגורדי
מוצרט מיסה קצרה
ויוואלדי ניסי דומינוס (אם ה' לא יבנה בית)

אנסמבל בארוקדה

טל גנור, סופרן
יניב ד'אור, בריטון
מקהלת הנערים סנט מיכאל (אסטוניה)

אנדרס מוסטונן, מנצח

| תכנית מס׳ 7 |

מוזיקה מקצוות תבל

מוזיקה מקצוות תבל

מוזיקת עולם

הורטוס מוזיקוס (אסטוניה)
אנדרס מוסטונן, מנצח

שלישי, 19.2.19 • 20:00 היכל התרבות, פתח תקווה